Porovnání

Prodej bytu 1+kk, 35m2, Liberec VII – Horní Růžodol

Jeronýmova 566, Liberec VII - Horní Růžodol
2 240 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme slunný byt 1+kk s balkonem s užitnou plochou 35m². Nachází se v atraktivní lokalitě Horní Růžodol v Liberci, konkrétně v ulici Jeronýmova. Sedmé nadzemní podlaží bytového domu s železobetonovým skeletem se umožňuje kochat pohledem na hlavní dominantu Libereckého kraje a symbol města Liberce – Ještěd.

Dispozici tvoří vstupní chodba s vestavěnou šatní skříní, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a zděná koupelna s toaletou. Plastová okna jsou kryta venkovními roletami. Byt je vhodný nejen jako startovací či investiční, ale také jako bezpečné útočiště fanouška Bílých Tygrů.

Výhodou jsou nízké provozní náklady ve výši 2 979,-Kč/měs. + záloha na elektřinu. Sklepní kóje samozřejmostí. Parkování je možné využít před domem anebo si lze pronajmout garážové stání. V současnosti již probíhá převod družstevního podílu do osobního vlastnictví. Průkaz energetické náročnosti budovy – C úsporná.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází atletický a fotbalový stadion a sportoviště, kde lze rekreačně i profesionálně provozovat lední hokej, bruslení, bowling, stolní tenis a mnoho dalšího. Moderní multifunkční Home Credit Arena, mimo hokejová utkání nabízí širokou škálu kulturních a sportovních zážitků. K turistice, cykloturistice či běhu na lyžích využívají místní okolních hor, na Ještědu pak lyžařský sportovní areál. Ne nadarmo se Liberci přezdívá město sportu.

Byt se již těší na nového majitele a já se na Vás těším na prohlídkách.

Pokud řešíte, jak nemovitost zafinancovat, naši finanční profesionálové se o Vás rádi postarají. Díky nim bude pořízení nemovitosti rychlé a mnohem jednodušší.

  • Město: Liberec
  • Kraj: Liberecký kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 18. května 2023

  • Cena: 2 240 000Kč/vč. provize a právního servisu

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů