Porovnání

Prodej bytu 2+kk, 77m², Ruská, Praha 10 – Vršovice

Ruská, Praha 10 - Vršovice
9 150 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám zprostředkujeme prodej jedinečného podkrovního bytu 2+kk v osobním vlastnictví. Nachází se ve Vršovicích – Praha 10, v ulici Ruská a je situován v 5. nadzemním podlaží půdního prostoru bytového domu. S jeho strategickou lokalitou a atraktivním prostředím nabízí možnost pohodlného bydlení, ale také perspektivní investiční příležitost.

Umístění domu v památkově chráněném území dodává této nemovitosti historický a kulturní kontext. Dům byl vyprojektován architektem Františkem Albertem Librou v letech 1924-1925, po němž byl pojmenován i přilehlý park.

Jednotka byla před šesti lety kompletně zrekonstruována. Vyznačuje se nejen vkusem a vzdušným prostorem, ale díky jižní orientaci i příjemným prostředím plným světla a slunce. Díky zdařilé rekonstrukci vznikl prostor, který spojuje moderní pohodlí a historii.

Podkrovní byt o celkové výměře 77m² s terasou nabízí panoramatický výhled na Prahu. Sestává se z větší chodby, praktické šatny, ložnice s pracovnou, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, prostorné koupelny a oddělené toalety.

Výhodou jsou nízké měsíční náklady na provoz. Vytápění a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem. Průkaz energetické náročnosti budovy byl dodán (ukazatel třídy E – nehospodárná).

Vršovice jsou rozvíjející se lokalita s mnoha butiky a kavárnami. Nedaleké Havlíčkovy sady, park Grébovka vzdálené  jsou místem pro sportovní aktivity či odpočinek. Blízkost NC Flora cca 1,2km a Eden cca 1,4km, sportovního stadionu Fortuna Arena 1,3km a snadný přístup do centra Prahy (cca 4,5km) činí tuto nabídku ještě atraktivnější.

V rámci skupiny P4L GROUP Vám zajistíme financování koupě na míru. Komplexně se postaráme o prodej stávající nemovitosti v případě, že budete kupní cenu hradit částečně či zcela úplně právě z prodeje.

V případě zájmu Vás rádi provedeme tímto jedinečným prostorem.

  • Město: Praha 10
  • Kraj: Praha
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 16. května 2024

  • Cena: 9 150 000Kč/vč. provize a právního servisu

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů