Porovnání

Prodej bytu 4+1, 83 m², Ústí nad Labem

Obvodová 738/10, Ústí nad Labem
2 099 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám zprostředkujeme prodej družstevního bytu o dispozici 4+1 s lodžií, o celkové užitné ploše 83 m², situovaného v klidné sídlištní lokalitě Pod Vyhlídkou, v ulici Obvodová v Ústí nad Labem, městské čtvrti Krásné Březno.

Byt se nachází ve 4. podlaží revitalizovaného bytového domu, který prošel rozsáhlou modernizací včetně nové střechy, zateplení obvodového pláště a výměny oken za plastová. Díky těmto úpravám je zajištěno komfortní bydlení a energetická úspornost (PENB – třída C). Z bytu je pěkný výhled na dvě světové strany, což zaručuje dostatek přirozeného světla. Parkování je zajištěno přímo u domu.

Anuita je doplacena. Zároveň je v současné době řešen převod družstevního podílu do osobního vlastnictví. Díky jednorázovému doplacení úvěru bude mít nový majitel nízké náklady na provoz.

Byt je v původním stavu, což novým majitelům umožňuje provést moderní rekonstrukci zcela dle vlastních představ a maximálně tak využít jeho prostorový potenciál. Dispozice zahrnuje prostornou chodbu, kuchyň, ložnici, pracovnu, dětský pokoj, obývací pokoj, koupelnu a oddělenou toaletu. Sklep je samozřejmostí.

Tento byt představuje ideální příležitost pro rodiny hledající pohodlné bydlení v klidné lokalitě, stejně jako pro investory hledající zajímavou investiční příležitost.

Ústí nad Labem je univerzitním městem s průmyslovou tradicí. Leží 90km od Prahy, 180km od Plzně, 130km od Karlových Varů a 95km od Liberce. Může se pochlubit řadou historických památek. Je obklopeno krásnou přírodou Českého středohoří, nabízející skvělé možnosti pro turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity. Najdete zde moderní sportovní zařízení, včetně zimního stadionu, plaveckého bazénu a mnoha dalších sportovišť.

V rámci skupiny P4L GROUP Vám zajistíme financování koupě na míru. Komplexně se postaráme o prodej stávající nemovitosti v případě, že budete kupní cenu hradit částečně či zcela úplně právě z prodeje.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás kontaktujte.

  • Město: Ústí nad Labem
  • Kraj: Ústecký kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 1. června 2024

  • Cena: 2 099 000Kč/vč. provize a právního servisu

Features

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů