Porovnání

Prodej bytu 4+kk OV, 95 m², Liberec

Široká, 460 07 Liberec, Česko
7 192 800Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena

Popis nemovitosti

Zprostředkuji vám prodej nadstandardní bytové jednotky č.8 o dispozici 4+kk a velikosti 95.12 m² s dvěmi lodžiemi a parkovacím místem v ceně! Byt je součástí novostavby moderního bytového domu ve velmi atraktivní a žádané lokalitě v samém centru města Liberec. Byt je umístěn ve třetím patře.

Po vstupu do bytu se nacházíme v prostorné chodbě s úložnými prostory. Hned po pravé straně se nachází první koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Z chodby vlevo je orientován rozsáhlý obývací pokoj s kuchyňským koutem. Okno kuchyňské části orientováno severně. Z obývacího pokoje je umožněn vstup na první lodžii (6,08 m²) s východní orientací. Chodbou dále pokračujeme k dětskému pokoji, či pracovně a přitom míjíme komoru, poskytující úložné prostory. Tento pokoj má okno směrováno jižně a východně má umožněn vstup na druhou lodžii (7,16 m²). S tímto pokojem sdílí lodžii další obytný pokoj, jehož okno je směrováno východně a vstup na lodžii jižně. Naproti pokoji se nachází druhá luxusní koupelna s vanou, dvěma umyvadly, toaletou a bidetem. Prostor uzavírá ložnice s oknem orientovaným na východ a severně orientovaným vstupem na lodžii, která je sdílená s obývacím pokojem. Ohřev TUV a vytápění zajišťují moderní plynové kondenzační kotle s podružným odpočtem. V ceně bytu je také sklepní kóje o velikosti 4,9 m².

Pro stavbu jsou zvoleny materiály vysokých standardů. Kompletní informace o projektu s Vámi rádi probereme na osobní schůzce, nebo Vám je může přiblížit odkaz https://rezidence-siroka.cz/. Prodej nemovitosti zajišťuje P4L Group. Ev. číslo: 00168.

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, k jehož výběru a realizaci Vám budeme plně k dispozici.

  • Adresa: Široká, 460 07 Liberec, Česko
  • Město: Liberec
  • Kraj: Liberecký kraj
  • PSČ: 460 07
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 1. listopadu 2021

  • Cena: 7 192 800Kč/vč. provize a právního servisu

Kontaktní údaje

Radek Spáčil
Makléř
Radek Spáčil
+420 608 747 103
Facebook Linkedin

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů