Porovnání

Prodej bytu 109m², pozemek 244m², typ B

11 864 700Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Představujeme Vám právě realizovaný jedinečný projekt Rezidence Újezdec. Komorní rezidenční Viladům X-cross se skládá ze 3 bytových jednotek se zahradami a terasami. Lukrativní bydlení v poklidné lokalitě s ideální dostupností do centra Prahy. Moderní byty v osobním vlastnictví budou postaveny ve vysokém standardu.

V tomto případě se jedná o jednotku B v přízemí, s dispozicí 4+kk, o celkové užitné ploše 109m2, se zahradou o velikosti 244m2 – vpravo na půdorysu.

Dům má 2 nadzemní podlaží se sedlovou a plochou střechou, bez podsklepení. Všechny jednotky mají vyhrazena 2 parkovací stání s prostorem k zaparkování dalšího vozu pro návštěvy. Okna a venkovní dveře jsou plastová s izolačním trojsklem. Jednotky disponují klimatizací a podlahovým vytápěním.

Zdrojem tepla pro vytápění i ohřev teplé vody je tepelné čerpadlo vzduch/voda o jmenovitém výkonu 13 kW. Bivalentním zdrojem tepla je elektrokotel o výkonu 9 kW, který je součástí vnitřní systémové jednotky tepelného čerpadla. Ohřev teplé vody řešen nepřímotopným zásobníkem o objemu 400l.

Přívod pitné vody do objektu je samostatnou vodovodní přípojkou z veřejného vodovodního řádu. Odvod splaškových vod je sveden tlakovou kanalizační přípojkou do veřejné kanalizace.

V blízkosti Aquapark Čestlice vzdálený 15min jízdy autem, nákupní centrum Westfiled Chodov do 19min, mezinárodní letiště Václava Havla a centrum Prahy cca 30min. Soukromá MŠ a ZŠ Adventure school jsou vzdálené pouhé 4min a státní ZŠ v Kostelci u Křížků a v Kamenici shodně 6min.

Luxusní golfový resort OAKS Prague se nachází 5km od Vašeho nového domova, zámek Štiřín s 9ti jamkovým golfovým hřištěm 4km a velmi oblíbený Golf club Pyšely 13km.

V nedaleké obci Jesenice se nacházejí jezdecké školy Kocanda a Carrick stables, vzdáleny 10min jízdy autem. Nesmíme zapomenout na milovníky zlatavého moku, které jistě potěší, že pivovar Velké Popovice je vzdálen pouhé 4km.

V obci Kamenice, vzdálené necelých 5km, naleznete lékárnu, poštu, multifunkční sportovní a tenisovou halu, restaurace, školy, školky, vč. možností alternativního vzdělání. Sportovní vyžití nabízí rovněž zázemí nově zrekonstruovaného zimního stadionu ve Velkých Popovicích a v neposlední řadě lyžařský areál Chotouň s lokálním klimatem parametru našich hor.

Termín dokončení výstavby je datován na srpen 2023 a předání na září 2023.

Majitelé se mohou spolehnout na maximální soukromí, klid a rezidenční atmosféru. Proměňte svůj všední den doma na dokonalou relaxaci.

V rámci skupiny P4L GROUP Vám zajistíme nejvýhodnější financování, proces tak bude mnohem jednodušší a rychlejší. Komplexně se postaráme o prodej Vaší stávající nemovitosti v případě, že budete kupní cenu projektu hradit částečně či zcela úplně právě z prodeje. Kompletní právní servis samozřejmostí.

Vážným zájemcům mile rádi zodpovíme veškeré dotazy na osobním setkání, těšíme se na Vás.

Adresa

  • Město: Křížkový Újezdec, Praha
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 13. října 2023

  • Cena: 11 864 700Kč/vč. provize a právního servisu
  • Velikost nemovitosti: 109 m²

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů