Porovnání

Prodej novostavby rodinného domu 135 m², pozemek 630 m²

Hubáčkova, Liberec
11 990 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Detaily
  • Výhody

Popis nemovitosti

Vítejte v Liberci, konkrétně v klidné a atraktivní městské části Doubí, kde vám exkluzivně nabízíme prodej developerského projektu – RD Hubáčkova.
Celková užitná plocha domu je 135 m2 s dispozicí 6+kk + dvě koupelny, rozkládající se na pozemku o rozloze 630 m2. Jedná se o zděný dům ze systému Heluz, jehož obvodové stěny budou zatepleny kontaktním zateplovacím systémem. Střecha se sklonem 45° bude pokryta moderním falcovaným plechem a dostatek světla zajistí velká plastová okna s izolačním trojsklem. Na spodních oknech a dveřích budou instalovány venkovní žaluzie od českého výrobce.
V celém domě bude položena moderní vinylová podlaha – systém Click – světlý dub, která tak zajistí prosvětlenost celého vnitřního prostoru v domě. V obou koupelnách bude kvalitní obklad a dlažba od českého výrobce RAKO a moderní sanitární vybavení.
Jedinečnou vychytávkou v tomto domě je zcela určitě místnost, která může sloužit jako kolárna, do které se vchází vchodem hned vedle hlavního domovního. Dům má také půdní prostor.
Dům bude napojen na domovní ČOV s přepadem do vsaku, na stávající vodovodní přípojku a na stávající přípojkou skříň elektřiny. O teplo se postará elektrokotel napojený na otopnou soustavu v kombinaci s krbovými kamny s teplovodním výměníkem (v ceně příprava pro instalaci těchto kamen) o výkonu 12kW a akumulační nádobou topné vody o obsahu 500l. V objektu je navrženo podlahové vytápění a trubková tělesa v koupelnách. Ohřev teplé vody bude zajištěn elektrickým bojlerem o objemu 160l.
Jak je vidět na záběrech z dronu a fotografiích, tak novostavba se nachází na konci slepé ulice v rezidenční oblasti, čímž svým budoucím majitelům zajistí dostatek klidu, soukromí a bezpečí a je velice vhodná pro rodiny s dětmi.
Terénní úpravy kolem domu budou dokončené s vysetím trávníku a celý pozemek bude obehnán plotem v barvě antracitu ladícím se střechou a zmíněnými venkovními žaluziemi.
Součástí kupní ceny je i bonus ve výši 50.000,-Kč na kuchyňskou linku dle vlastního výběru od kuchyňského studia Oresi (v inzerátu je použita konkrétní podoba vizualizace kuchyně, kterou lze případně změnit dle požadavků klienta ).
Termín dokončení – konec ledna 2023 s možností převzetí do konce února 2023. V rámci naší skupiny www.p4l-group.cz můžeme zajistit také výhodné financování.
Doporučujeme osobní prohlídku, abyste viděli na vlastní oči toto jedinečné místo, které se může stát vaším novým domovem. Budeme se na vás těšit.

 

  • Město: Liberec
  • Kraj: Liberecký kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 6. listopadu 2022

  • Cena: 11 990 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Velikost nemovitosti: 135 m²
  • Velikost pozemku: 630 m²

Kontaktní údaje

Jakub Hanuš
Makléř
Jakub Hanuš
+420604789834
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů