Porovnání

Prodej novostavby rodinného domu 135 m², pozemek 630 m²

Hubáčkova, Liberec
11 990 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Popis
  • Adresa
  • Detaily
  • Výhody

Popis nemovitosti

Vítejte v Liberci, konkrétně v klidné a atraktivní městské části Doubí, kde vám exkluzivně nabízíme prodej novostavby rodinného domu.
 Celková užitná plocha domu je cca 135 m² + půdní prostor s dispozicí 6+kk + dvě koupelny + technická místnost, rozkládající se na pozemku o rozloze 630 m².
  Jedná se o zděný dům ze systému Heluz, jehož obvodové stěny budou zatepleny kontaktním zateplovacím systémem. Střecha se sklonem 45° bude pokryta moderním falcovaným plechem od
akouského výrobce a dostatek světla zajistí velká plastová okna s izolačním trojsklem. Na spodních oknech a dveřích budou instalovány venkovní žaluzie od českého výrobce.
 V celém domě bude položena moderní vinylová podlaha – systém Click – světlý dub, která tak zajistí prosvětlenost celého vnitřního prostoru v domě. V obou koupelnách bude kvalitní obklad a dlažba od českého výrobce RAKO a moderní sanitární vybavení.
 Zajímavostí v tomto domě bude místnost, která může sloužit jako kolárna, do které se vchází vchodem hned vedle hlavního domovního.
 Dům bude napojen na domovní ČOV s přepadem do vsaku, na stávající vodovodní přípojku a na stávající rozvodnou skříň elektřiny. O teplo se postará elektrokotel napojený na otopnou soustavu v kombinaci s krbovými kamny s teplovodním výměníkem (v ceně příprava pro instalaci těchto kamen) o výkonu 12kW a akumulační nádobou topné vody o obsahu 500 l. V objektu je navrženo podlahové vytápění a trubková tělesa v koupelnách. Ohřev teplé vody bude zajištěn elektrickým bojlerem o objemu 160l, který bude umístěn v technické místnosti. V domě bude příprava na instalaci tepelného čerpadla.
 Jak je vidět na záběrech dronem a fotografiích, tak novostavba se nachází na konci slepé ulice v rezidenční oblasti, čímž svým budoucím majitelům zajistí dostatek klidu, soukromí a bezpečí a je tedy velice vhodná pro rodiny s dětmi.
 Terénní úpravy kolem domu budou dokončené s vysetím trávníku a celý pozemek bude obehnán plotem v barvě antracitu, ladícím se střechou a zmíněnými venkovními žaluziemi.
 Součástí kupní ceny je i bonus ve výši 50.000,-Kč na kuchyňskou linku dle vlastního výběru od kuchyňského studia Oresi (v inzerátu je použita konkrétní podoba vizualizace kuchyně, kterou lze případně změnit dle požadavků klienta ).
 Termín dokončení – březen 2023 s možností převzetí do poloviny dubna 2023. V rámci naší skupiny www.p4l-group.cz můžeme zajistit také výhodné financování.
 Doporučujeme osobní prohlídku, abyste viděli na vlastní oči toto jedinečné místo, které se může stát vaším novým domovem. Budeme se na vás těšit.
  • Město: Liberec
  • Kraj: Liberecký kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 21. února 2023

  • Cena: 11 990 000Kč/vč. provize a právního servisu
  • Velikost nemovitosti: 135 m²
  • Velikost pozemku: 630 m²

Kontaktní údaje

Jakub Hanuš
Makléř
Jakub Hanuš
+420604789834
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů