Porovnání

Prodej rodinného domu, 207m2

Na Srázu, Liberec, Česko
  • Popis
  • Adresa
  • Výhody

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu v jižní části města Liberce, v městské části Vesec, vzdálené od centra zhruba 4 km. Dvoupatrový dům o celkové ploše 206,57m2 se nachází na pozemcích o velikosti 990m2. Dispoziční uspořádání je 6+1+kk s příslušenstvím jako 2x zádveří a sklep. V 1.NP se nachází garáž s 1 parkovacím místem. Pozemek je čtyřúhelníkový s příznivým poměrem stran, rovinatý, oplocený dřevěným laťkovým plotem. Na pozemku p.č. 405 se nachází zděná garáž s dílnou a na pozemku p.č. 406 se nachází dřevěná kůlna a skleník s podezdívkou.

Okolní zástavbu tvoří zděné bytové domy a rodinný dům. V blízkosti se nachází průmyslový areál společnosti zabývající se výrobou a dodávkou vzduchotechnických zařízení, který svým provozem nijak nenarušuje lokalitu.

Dům prošel v roce 2007 a 2014 částečnou rekonstrukcí. V rámci rekonstrukce byla provedena modernizace koupelny s WC, kuchyně a částečně podlahových krytin. Jinak je RD v původním stavu. Jedná se o částečně podsklepený objekt o 1 NP a obytném podkroví zastřešené sedlovou střechou s vikýřem s plechovou krytinou. Dům je zděný, vnější omítka je břízolit, na JV straně domu částečně s keramickým obkladem. Okna jsou dřevěná špaletová, dveře dřevěné, schodiště do podkroví dřevěné, do 1.PP kamenné, podlahové krytiny koberec, dlažba, PVC, plovoucí. Nemovitost je napojena na elektro, vodu, odpad je svedený do jímky a k dispozici je i studna. Topení je řešené kotlem na tuhá paliva v kombinaci s krbovými kamny, ohřev TUV el. bojlerem.

Ve vzdálenosti cca 300 m se nachází autobusová zastávka MHD s frekvencí spojů cca každých 10 minut a ve vzdálenosti cca 900 m se nachází zastávka ČD. Centrum města je automobilem dobře dostupné, dojezdová doba je cca 7 minut.
 V pěším dosahu se nachází mateřská škola (cca 600 m), základní škola (cca 850 m), pošta (cca 800 m), obchody (cca 800m), lékař (cca 900 m). Ve vzdálenosti cca 2 km se nachází obchodní centrum Nisa s cca 160 obchody a multikinem. Běžecký areál Vesec je vzdálen zhruba 1,5 km a mimo oficiálně pořádané sportovní a kulturní akce je využívaný k rekreačním sportům jako cyklistika, in line bruslení, běh a k vycházkám.

Rodinný dům naskýtá mnoho zajímavých možností v rámci rekonstrukce. Je vhodný nejen pro vlastní bydlení, ale i jako investiční nemovitost o třech bytových jednotkách. V případě zájmu zajistíme i projektové služby architekta s možnými návrhy rekonstrukce. Rádi Vám pomůžeme i s financováním nemovitosti.

  • Adresa: Na Srázu, Liberec, Česko
  • Město: Liberec
  • Kraj: Liberecký kraj
  • PSČ: 463 12
  • Země: Česká Republika

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů