Porovnání

Prodej rodinného domu 250m²

Poustka, 464 01 Višňová, Česko
2 990 000Kč
  • Popis
  • Adresa
  • Detaily
  • Výhody

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej velmi pěkného a udržovaného domu s přilehlými pozemky o celkové výměře 3.422 m². Dům se nachází v krásném a klidném prostředí Frýdlantského výběžku v obci Poustka. Krásná lokalita přímo vybízí k cyklovýletům nebo pěší turistice do okolí. V nedaleké vzdálenosti (6 km) se nachází město Frýdlant se svou dominantou, hradem a zámkem. Město Frýdlant poskytuje veškerou infrastrukturu – školy, zdravotnická zařízení, nemocnice, obchody, sportovní areál atd.

K vlastní nemovitosti je bezproblémový příjezd po místní asfaltové komunikaci a to až k vlastnímu pozemku, na které se nachází dvoupatrový zděný dům s velkou půdou a navazující stodolou. Na pozemku při vjezdu se nachází garáž. Dům je obklopen rozlehlou zahradou a sadem. Na okrajové části pozemku je vybudován antukový tenisový kurt, jehož použití je sdíleno spolu se sousedem, na jehož pozemku se část kurtu také nachází. Dominantou zahrady je nádherná 70 let stará lípa a 40 let stará jedle, část zahrady tvoří ovocný sad.

Vedle domu je zřízeno pěkné kryté venkovní sezení. Dále se na zahradě nachází ohniště, je zde rovněž skleník a plocha zahrady umožňuje vybudování dětského hřiště či bazénu. Vlastní dům je ve velmi dobré stavu a je průběžně udržován. V přízemí domu je vstupní hala odkud se vchází do velké obytné místnosti s kuchyňským koutem. Dále se z haly dostaneme po schodech do menšího sklepa, který je vhodný pro uskladnění potravin, zejména ovoce a zeleniny. V přízemí domu se pak nachází sociální zařízení – samostatné WC a samostatná koupelna se sprchovým koutem. Z haly se po schodech dostaneme pohodlně do prvního patra do haly, ze které se pak vstupuje do třech obytných pokojů. Dále je zde ještě vstup na půdu a tento prostor je nyní využíván jako sklad, nicméně umožňuje zřídit další obytnou místnost.

Na vlastní zděný dům navazuje neobytná část, bývalá stodola – v části je zde vybudovaná zařízená dílna a další část stodoly je pak využívána jak sklad zahradní techniky, kol apod. Dostatečná výška stodoly umožňuje zřídit prostor v patře např. jako atelier či hobby místnost pro kutila apod. Výhodou je bezproblémové napojení na obytnou část patra. Dům je napojen jak na veřejný vodovod, tak lze využívat i přípojku pitné vody ze studny na pozemku. Ohřev vody je řešen elektrickými průtokovými ohřívači. Vytápění je řešeno lokálně krby na tuhá paliva, příp. lze využít přímotopy. Elektřina je dostatečně dimenzovaná.

Nemovitost se zahradou tvoří krásný celek, jedná se o nádherné místo, které nabízí soukromí, klid a pohodu. Všude kolem je zeleň, louky, pole, lesy a slunce celý den. Koupi této nemovitosti vřele doporučujeme, je vhodná pro rodiny s dětmi jak na trvalé bydlení, tak na rekreaci. Velký pozemek umožňuje využít i pro zemědělství a chov zvířat. Výjimečnost oceníte při prohlídce, na kterou jste zváni.

  • Město: Frýdlant
  • Kraj: Česká Republika, Liberecký kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 16. Září 2019

  • Cena: 2 990 000Kč

Kontaktní údaje

Karel Třmínek
Makléř
Karel Třmínek
+420 602 458 223

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů