Porovnání

Prodej specifického rodinného domu – Lomnice nad Popelkou

8 250 000Kč/vč. provize a právního servisu
 • Popis
 • Adresa
 • Cena
 • Výhody

Popis nemovitosti

 

 

Specifický rodinný dům o UŽITNÉ ploše 251m2 se nachází na okraji města Lomnice nad Popelkou na klidném odlehlém místě s pouze jedním sousedním domem. Pozemek je již defakto v přírodě, čemuž také odpovídají i výhledy. Dům byl zkolaudován jako rodinný v roce 1981. V domě se nachází dva apartmány, které byly krátkodobě pronajímány. V přízemí domu se nachází společenská místnost, technické zázemí domu společně s kotlem na pelety, který je zde od roku 2021. Dále se v přízemí nachází zabudovaná garáž.

První patro slouží jako byt pro majitele domu a to o dispozici 3+1. K bytu náleží lodžie a do bytu vedou schody ze společenské místnosti v přízemí. Z tohoto bytu také vede přímý přístup do druhého patra.

Ve druhém patře, které má samostatné schodiště vně domu se pak nachází dva apartmány s vlastními kuchyňkami a koupelnami. Menší apartmán má také přístup na lodžii. Kapacita 3 lůžka 2 přistýlky (rozkládací gauč), 4 lůžka 2 přistýlky.

Dům procházel postupnými rekonstrukcemi. V rozmezí let 2011-2015 byl vybudován zastřešený a vyhřívaný bazén s tepelným čerpadlem. V roce 2011 byla na dům nainstalována plastová okna. Eternitová střecha byla v roce 2017 natřena penetrací a barvou Roof Acryl NANOTECH. V roce 2007 se dělal kompletní rozvod teplé vody po domě v mědi a radiátory jsou opatřeny termostatickými hlavicemi. Dům je napojený na vlastní vrt plus jako rezervní na vrt Chlum. Komín domu má dvě komory, kdy jedna byla vyvložkována a nyní je na ní napojen kotel na pelety. Venkovní garáže společně s kůlnou byly vystavěny po roce 2015.

Dům je specifický nejen svou polohou, ale i sám svojí vybaveností. U domu pohodlně zaparkuje až 5 vozidel plus jsou zde tři garáže. Dále je zde nová dřevěná kůlna a sklípek ve stráni. Vyhřívaný a zastřešený bazén je špičkou venkovní vybavenosti. Veškeré úpravy a okolní stavby jasně ukazují na to, že majiteli na domu záleží.

Je zde nepřeberné množství možné využití domu. Ať už dům využívat jako vícegenerační bydlení nebo by také mohl dům naprosto vyhovovat firmám pro teambuildingy nebo odměnové pobyty. Také se dá užít jako doposud, s bydlením a pronájmem apartmánů nebo ze spodního patra lze vybudovat příjemnou hospůdku či restauraci. Dům je ve skvělém stavu a pokud by nový majitel zachoval myšlenku dnešního majitele je pak od prvního dne k užívání.

Rozhledna Kozákov 10 min. Nová paka 15 min. Skokanské můstky 7 minut. Vlaková zastávka zhruba 500 m pěšky. Samotné centrum Lomnice do 10 ti min. pěší chůzí. Hned u domu pak bývá vyjetá v zimě stopa s napojením na Lomnickou Lyžařskou magistrálu.

O tomto objektu, okolí a možném využití by se dalo mluvit mnohem déle takže pokud vás tato unikátní nabídka oslovila neváhejte se na mě obrátit. Rád vám zodpovím všechny otázky a celý dům vám ukáži.

V rámci naší skupiny dovedeme zajistit také výhodné financování. Budeme se na vás těšit na prohlídce!

Adresa

 • Město: Lomnice nad Popelkou
 • Kraj: Liberecký
 • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 3. září 2022

 • ID nemovitosti: P4LRK-00229
 • Cena: 8 250 000Kč/vč. provize a právního servisu
 • Velikost nemovitosti: 251 m²
 • Velikost pozemku: 1385 m²

Kontaktní údaje

Tomáš Zikmunda
Makléř
Tomáš Zikmunda
+420 727 924 945

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů