Porovnání

Pronájem bytu 4+kk, 109m², zahrada 244m², Křížkový Újezdec

Křížkový Újezdec
29 900Kč/+ poplatky + elektřina
  • Popis
  • Adresa
  • Cena
  • Výhody

Popis nemovitosti

Hledáte moderní bydlení v poklidné lokalitě a s ideální dostupností do centra Prahy? Exkluzivně Vám zprostředkujeme pronájem bytu v komorním projektu Rezidence Újezdec v Křížkovém Újezdci. Viladům X-cross nabízí 3 bytové jednotky se zahradami a velkorysými terasami.

Jednotka B (vlevo na půdorysu) je umístěna v přízemí domu, s dispozicí 4+kk, o celkové užitné ploše 109m2. Součástí je zahrada o velikosti 244m2. Budoucí nájemci se mohou spolehnout na maximální soukromí, klid a rezidenční atmosféru.

Dům má 2 nadzemní podlaží se sedlovou a částečně plochou střechou, bez podsklepení. Všechny jednotky mají vyhrazené 2 parkovací stání s prostorem k zaparkování dalšího vozu pro návštěvy. Okna a venkovní dveře jsou plastová s izolačním trojsklem. Jednotky disponují klimatizací a podlahovým vytápěním. Finalizace prací bude probíhat v následujících týdnech. Dojde k pokládce vinylové podlahy, k osazení světel, interiérových dveří, kuchyňské linky včetně vestavných spotřebičů a k dokončení koupelen včetně sanity.

Zdrojem tepla pro vytápění i ohřev teplé vody je tepelné čerpadlo vzduch/voda. Bivalentním zdrojem tepla je elektrokotel. Ohřev teplé vody zajišťuje nepřímotopný zásobník. Přívod pitné vody do objektu je řešen samostatnou vodovodní přípojkou z veřejného vodovodního řádu.

Měsíční nájemné činí 29 900,-Kč + cca 4 500,-Kč poplatky/zálohy na elektřinu, vratná kauce 60 000,-Kč, odměna RK 29 900,-Kč + 21% DPH. K nastěhování od 1.1.2024.

V blízkosti Aquapark Čestlice vzdálený 15min jízdy autem, nákupní centrum Westfiled Chodov do 19min, mezinárodní letiště Václava Havla a centrum Prahy cca 30min. Luxusní golfový resort OAKS Prague se nachází 5km, zámek Štiřín s 9ti jamkovým golfovým hřištěm 4km a velmi oblíbený Golf club Pyšely 13km.

V nedaleké obci Jesenice se nacházejí jezdecké školy Kocanda a Carrick stables, vzdáleny 10min jízdy autem. V obci Kamenice lékárna, pošta, multifunkční sportovní a tenisová hala, restaurace, školy, školky, vč. možností alternativního vzdělání. Sportovní vyžití nabízí rovněž zázemí nově zrekonstruovaného zimního stadionu ve Velkých Popovicích a v neposlední řadě lyžařský areál Chotouň s lokálním klimatem parametru našich hor.

Těšíme se na Vás na prohlídkách.

  • Město: Křížkový Újezdec
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Země: Česká Republika

Detaily nemovitosti

Poslední úprava: 26. února 2024

  • Cena: 29 900Kč/+ poplatky + elektřina

Kontaktní údaje

Lucie Berková
Makléř
Lucie Berková
+420 732 265 505
Facebook

Zeptejte se na tuto nemovitost!

Souhlasím s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů